T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI ARAŞTIRMA VE EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Memur Temel Eğitim Sınav Sonuçları 2012

Bakanlığımız Merkez ve Taşra Teşkilatında ilk defa memuriyete atanan personele yönelik düzenlenen Temel Eğitim programı sınav sonuçları

 

ADAY MEMURLARIN TEMEL EĞİTİMİ

18 Mayıs 2012

(Yükseköğretim)

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

İL ADI

SONUÇ

RAKAMLA

YAZIYLA

1

15597

Hatice  İLARSLAN DURMUŞ

Heykeltıraş

Ank. Atatürk  Kül.Mer.Md.

95

Doksanbeş

2

15591

Tuğba DİRİCAN

Restoratör

Ank. Resim Hey.

Mer Md.

96

Doksanaltı

3

15602

Derya  METİN

Restoratör

Ank. Resim Hey.

Mer Md.

99

Doksandokuz

4

15770

Alper  KAYA

Uzman Yrd.

Araştırma ve Eğt. Gn.Md.

100

Yüz

5

15740

Seçil ÇOŞKUN

Uzman Yrd.

Araştırma ve Eğt. Gn.Md.

100

Yüz

6

15583

Dilek KAPLAN

Mütercim

Dış İliş.ve Avrupa  Birl.Koord.Dai.Bşk.

100

Yüz

7

15745

Yasin  BÜYÜKTAŞKAPULU

Grafiker

Güzel Sanatlar Genel Müd

100

Yüz

8

 15850

Özge ŞENYURT

Uzman Yrd.

Güzel Sanatlar Genel Müd

99

Doksandokuz

9

15750

Hicran YILDIRIM

Uzman Yrd.

Hukuk Müşavirliği

98

Doksansekiz

10

15579

Tuba ÖZTÜRK

Grafiker

Kültür Varlıkları ve Müzeler Gen..Md.

93

Doksanüç

11

15798

Ayduran CAN

Mühendis

Kültür Varlıkları ve  Müzeler Genel.Md.

99

Doksandokuz

12

15728

Berrak TAMER

Kütüphaneci

Milli Kütüphane Bşk.

99

Doksandokuz

13

15778

Mehmet Şerif DEMİR

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

100

Yüz

14

15780

Miraç NİZAMOĞLU

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

100

Yüz

15

15841

Mustafa AYDIN

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

98

Doksansekiz

16

15786

Ensar KALE

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

100

Yüz

17

15836

Mehmet  Barış KAZAK

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

100

Yüz

18

15782

Didem  GÜNEY

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

100

Yüz

19

15779

Muhammet Faruk BAYRAM

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

100

Yüz

20

15776

Elif YILDIRIM

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

100

Yüz

21

15775

Naciye KAYMAK

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

98

Doksansekiz

22

15783

Osman Burak KESER

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

100

Yüz

23

15784

Remzi  POLAT

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

99

Doksandokuz

24

15777

Gamze YAĞIMLIURAY

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

100

Yüz

25

15821

Buket BARUT

Uzman Yrd.

Sinema Genel Müd.

99

Doksandokuz

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

İL ADI

SONUÇ

RAKAMLA

YAZIYLA

26

15744

Ekin Gözde GÖKÇE

Uzman Yrd.

Strateji GeliştirmeBşk.

100

Yüz

27

15760

İsmail DOĞAN

Uzman Yrd.

Strateji Geliştirme Bşk.

98

Doksansekiz

28

15759

Kemal DOĞAN

Uzman Yrd.

Tanıtma Genel Müd.

98

Doksansekiz

29

15761

Emine ATLIHAN

Uzman Yrd.

Tanıtma Genel Müd.

100

Yüz

30

15594

Hayri GENÇER

Mütercim

Tanıtma Genel Müd.

96

Doksanaltı

31

15608

Azer GÜRKAN

Grafiker

Tanıtma Genel Müd.

100

Yüz

32

15800

Barış GÖZÜBÜYÜK

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

33

15791

Özcan  UZUNTARLA

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

98

Doksansekiz

34

15829

Ahmet YENER KOÇAK

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

92

Doksaniki

35

15790

Yusuf ARSLAN

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

36

15802

Uğur Erdem GÜZEL

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

37

15787

Müge Billur ÖZKAN

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

99

Doksandokuz

38

15809

Burçak SAĞLAM

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

96

Doksanaltı

39

15788

Elif  AYKURT

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

40

15789

Yasemin KUNDAKCI

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

41

15808

Ersin EREN

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

42

15795

Esra TANRIVERDİ

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

43

15793

Mustafa CANIGÜR

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

95

Doksanbeş

44

15794

Ilgın DİNSEVER

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

45

15792

Burak Cesur AKÖZ

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

46

15796

İrfan  Taylan ÇOKYAMAN

Uzman Yrd.

Telif Hak. Gen. Müd.

100

Yüz

47

15801

Sami SAKARYA

Uzman Yrd.

Telif Hakları Genel Müd.

99

Doksandokuz

48

15872

Hakan TOPÇU

Uzman Yrd.

Yatırım ve İş.Gen.Müd

98

Doksansekiz

49

15806

Hakan COŞKUN

Uzman Yrd. 

Yatırım ve İş.Gen.Müd

97

Doksanyedi

50

15758

Mustafa FAZLIOĞLU

Uzman Yrd.

Yatırım ve İş.Gen.Müd

96

Doksanaltı

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

İL ADI

SONUÇ

RAKAMLA

YAZIYLA

51

15763

Birsen GÜZEL

Uzman Yrd.

Yatırım ve İş.Gen.Müd

99

Doksandokuz

52

15762

Caner YILMAZ

Uzman Yrd.

Yatırım ve İş.Gen.Müd

98

Doksansekiz

53

15757

Sedat ÖZDEMİR

Mühendis

Yatırım ve İş.Gen.Müd

100

Yüz

  54

15820

Ramazan DEMİR

Mühendis

Yatırım ve İş.Gen.Müd

100

Yüz

55

15769

Alper TEKDAL

Grafiker

Yatırım  ve İş.Gen.Müd

100

Yüz

56

15817

Elif Hülya  AVAN

Kütüphaneci

Adana

99

Doksandokuz

57

15593

Berna UMUT ÖZBEK

Ş.Plancısı

Adana

99

Doksandokuz

58

15844

Tülay AKSOY

Kütüphaneci

Adıyaman

97

Doksanyedi

59

15771

Ali GÜNEŞ

Folk.Araşt.

Aksaray

99

Doksandokuz

60

15852

Mehmet Özer MUHSİROĞLU

Müz.Araşt.

Aksaray

98

Doksansekiz

61

15633

Ali ONUR

Mühendis

Antalya

100

Yüz

62

15818

Melih GÜLER

Kütüphaneci

Ardahan

97

Doksanyedi

63

15810

Fatma Gamze TEZCAN

Kütüphaneci

Artvin

99

Doksandokuz

64

15812

Yusuf GÜLSEÇGİN

Folk.Araşt.

Artvin

98

Doksansekiz

65

15865

Arife  ASLAN

Müz.Araşt.

Aydın

95

Doksanbeş

66

15799

Güneş  AYDIN

Enf.Memuru

Aydın

98

Doksansekiz

67

15610

Çağlar SELÇUK

Enf.Memuru

Balıkesir

98

Doksansekiz

68

15768

Derya KONDUR

Folk.Araşt.

Bartın

100

Yüz

69

15749

Mahmut DENİZLİ

Folk.Araşt.

Bilecik

97

Doksanyedi

70

15813

Betül  SEZER

Kütüphaneci

Bingöl

94

Doksandört

71

15822

Anıl  YILMAZ

Folk.Araşt.

Bingöl

100

Yüz

72

15752

Derya BAKLACI

Kütüphaneci

Burdur

95

Doksanbeş

73

15613

Berrin GÖKÇEN YILDIRIM

Ş.Plancısı

Bursa

96

Doksanaltı

74

15615

Volkan KUTUPOĞLU

Mühendis

Bursa

99

Doksandokuz

75

15631

Oğuz ÜÇÜNCÜ

Mimar

Çanakkale

100

Yüz

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

İL ADI

SONUÇ

RAKAMLA

YAZIYLA

76

15774

Taner BAHADIR

Mimar

Çanakkale

99

Doksandokuz

77

15755

Gülcan KELOĞLU

Kütüphaneci

Ankara

99

Doksandokuz

78

15766

Bilge KİRİŞÇİ

Enf.Memuru

Çorum

100

Yüz

79

15626

Olgu DURU ESKİCİ

Ş.Plancısı

Diyarbakır

99

Doksandokuz

80

15669

Habib YILDIZ

Arkeolog

Düzce

97

Doksanyedi

81

15857

İbrahim TÜRKMENOĞLU

Müz.Araşt.

Edirne

91

Doksanbir

82

15838

Kevser Nihan ARAPOĞLU

Mimar

Edirne

95

Doksanbeş

83

15644

Şafak ÇAKMAK

Mimar

Elazığ

100

Yüz

84

15734

Şükrü YILMAZ

Mimar

Elazığ

99

Doksandokuz

85

15606

Gülden BAYRAK

Ş.Plancısı

Erzurum

90

Doksan

86

15687

Kübra ÖZYANIK

Mimar

Erzurum

93

Doksanüç

87

15825

Hasan Gazi GÜLEY

Heykeltıraş

Erzurum

100

Yüz

88

15617

Zafer BORA

Restoratör

Eskişehir

98

Doksansekiz

89

15639

Mustafa GÖKTEPE

Mühendis

Gaziantep

98

Doksansekiz

90

15595

Kıvanç ÖZBEY

Mimar

Gaziantep

98

Doksansekiz

91

15596

Mine  KAHRAMAN

Mimar

Gaziantep

99

Doksandokuz

92

15632

Seyda YILMAZTÜRK

Ş.Plancısı

Gaziantep

99

Doksandokuz

93

15623

Nilay  ALTINMAKAS

Arkeolog

Gaziantep

94

Doksandört

94

15624

Baran YEŞİLYURT

Restoratör

Gaziantep

99

Doksandokuz

95

15637

Mustafa Ozan DOĞAN

Mühendis

Gaziantep

98

Doksansekiz

96

15851

Cemile  YILGIN DEMİR DALAR

Folk.Araşt.

Giresun

100

Yüz

97

15839

Abdullah YEŞİLTAŞ

Kütüphaneci

Hakkari

96

Doksanaltı

98

15629

Emine ARSLAN

Enf.Memuru

Hatay

98

Doksansekiz

99

15858

Sultan  KÖSE

Enf.Memuru

Hatay

100

Yüz

100

15609

R. Beyza YAKARGÜNEŞ

Ş.Plancısı

Isparta

93

Doksanüç

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

İL ADI

SONUÇ

RAKAMLA

YAZIYLA

101

15628

Melike MUTLU

Mimar

İstanbul

100

Yüz

102

15620

Elif YILDIZ

Mimar

İstanbul

100

Yüz

103

15592

Veysi GÜNDÜZ

Arkeolog

İstanbul

97

Doksanyedi

104

15590

Yusuf EMRE BAŞOL

Restoratör

İstanbul

97

Doksanyedi

105

15589

Uğur ALANYURT

Restoratör

İstanbul

100

Yüz

106

15611

Perihan BANAZ

Heykeltıraş

İstanbul

93

Doksanüç

107

15625

Yurdanur AKPINAR

Restoratör

İstanbul

94

Doksandört

108

15586

İdil GAZİ

Restoratör

İstanbul

92

Doksaniki

109

15601

Melih EKİNCİ

Restoratör

İstanbul

100

Yüz

110

15557

Eftal  KİRAZ

Restoratör

İstanbul

100

Yüz

111

15580

Tuğçe ÖZMAT

Restoratör

İstanbul

100

Yüz

112

15636

Alperen AYDIN

Mimar

İstanbul

100

Yüz

113

15856

Sibel DEMİREL

Mimar

İstanbul

100

Yüz

114

15859

Çağlar VAROL

Mimar

İstanbul

100

Yüz

115

15847

Aslıhan AKSOY

Ş.Plancısı

İzmir

100

Yüz

116

A3952

Görkem KURU

Memur

İzmir

97

Doksanyedi

117

15830

Özkan KAPLAN

Heykeltıraş

İzmir

98

Doksansekiz

118

15619

Ercüment ALTAŞ

Mühendis

Karabük

97

Doksanyedi

119

15840

Habibe YILMAZ

Mimar

Karabük

96

Doksanaltı

120

15622

Arda ÇELİKMADEN

Enf.Memuru

Kırklareli

98

Doksansekiz

121

15621

Çiğdem YENİKÖY

Arkeolog

Kırklareli

96

Doksanaltı

122

15630

Mustafa OYGUR

Mimar

Kocaeli

90

Doksan

123

15614

Alpaslan YILDIRIM

Mühendis

Kocaeli

97

Doksanyedi

124

15588

Kenan ÇOLAK

Ş.Plancısı

Kocaeli

100

Yüz

125

Müslim Efran REÇBER

Mimar

Koceali

98

Doksansekiz

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

İL ADI

SONUÇ

RAKAMLA

YAZIYLA

126

15585

Mehmet KÖROĞLU

Mimar

Konya

100

Yüz

127

15584

Zafer KUYRUKÇU

Mimar

Konya

100

Yüz

128

15618

Sarper KÖKTEN

Enf.Memuru

Kütahya

99

Doksandokuz

129

15764

Fatma TOPAL

Ş.Plancısı

Kütahya

100

Yüz

130

15576

Onurcan BERK

Mühendis

Kütahya

99

Doksandokuz

131

15827

Gülnihal DEMİRTAŞ

Mimar

Kütahya

93

Doksanüç

132

15845

Hamit KALABAK

Kütüphaneci

Kütahya

94

Doksandört

133

15814

Yusuf KOYUNCU

Müz.Araşt.

Malatya

90

Doksan

134

15616

Yasemin ZENGER

Arkeolog

Mersin

99

Doksandokuz

135

15603

Sinem KÖSTAK

Restoratör

Muğla

100

Yüz

136

15864

Alper AK

Enf.Memuru

Muğla

96

Doksanaltı

137

15612

Hilal DEMİREZEN

Enf.Memuru

Muğla

98

Doksansekiz

138

15860

Turan YEMEN

Müz.Araşt.

Muğla

98

Doksansekiz

139

15846

Çağrı ÖZTÜRK

Mimar

Muğla

100

Yüz

140

15642

Bekir SONAY

Mühendis

Muğla

94

Doksandört

141

15842

Yılmaz ULUS

Folk.Araşt.

Muş

95

Doksanbeş

142

15638

Kadriye FIRAT

Enf.Memuru

Nevşehir

100

Yüz

143

15816

Remzi TURAN

Müz.Araşt.

Nevşehir

93

Doksanüç

144

15635

Yeşim ÇİÇEK

Ş.Plancısı

Nevşehir

100

Yüz

145

15737

Betül ÖZKAN

Folk.Araşt.

Niğde

96

Doksanaltı

146

15772

Öznur (ÇAĞDAŞ) ÇELİK

Müz.Araşt.

Niğde

99

Doksandokuz

147

15833

Duygu SAÇLI

Kütüphaneci

Ordu

97

Doksanyedi

148

15811

Begüm YILMAZ

Ş.Plancısı

Samsun

97

Doksanyedi

149

15573

Elif  Tuba AKIN

(KÜÇÜK)

Mühendis

Samsun

97

Doksanyedi

150

15767

Funda ÇELİK

(KOCAKAPLAN)

Müz. Araş.

Sivas

98

Doksansekiz

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

İL ADI

SONUÇ

RAKAMLA

YAZIYLA

151

15005

Engin ÖZTÜRK

Mühendis

Sivas

95

Doksanbeş

152

15508

İsmail Onur YILDIZLI

Mühendis

Sivas

97

Doksanyedi

153

15848

Hünkar ÜNVERDİ (ASLAN)

Ş.Plancısı

Trabzon

100

Yüz

154

15804

Şefika YILMAZ

Kütüphaneci

Tunceli

100

Yüz

155

15805

Ferhan ÇINAR

Kütüphaneci

Uşak

96

Doksanaltı

156

15828

Gülşen FIRAT

Müz.Araşt.

Uşak

100

Yüz

157

15627

Mesut MALKOÇ

Mühendis

Van

95

Doksanbeş

158

15599

Gökhan ARI

Mühendis

Van

97

Doksanyedi

159

15837

Barış ÇELİK

Enf.Memuru

Yalova

100

Yüz

160

15853

Sabahiye NORAŞİN

(TANRIVERDİ)

Folk.Araşt.

Zonguldak

99

Doksandokuz

ADAY MEMURLARIN TEMEL  EĞİTİMİ

18 MAYIS  2012

İLKÖĞRETİM  (İlkokul -Ortaokul)

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

İL ADI

SONUÇ

RAKAMLA

YAZIYLA

01

A3957

Cihan YILDIZ

Bekçi

İstanbul

84

Seksendört

02

A3900

Hasan TEZEL

Bekçi

Van

85

Seksenbeş

03

A3727

Nadir IŞIK

Bekçi

Bayburt

95

Doksanbeş

ADAY MEMURLARIN TEMEL  EĞİTİMİ

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü

18 MAYIS  2012

(Yükseköğretim)

 

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

İL ADI

SONUÇ

RAKAMLA

YAZIYLA

1

Esra HASTÜRK

Memur

Devlet Opera ve Bal.Gn.Md.

97

Doksanyedi

2

Uğur ÇELİK

Sekreter

Devlet Opera ve Bal.Gn.Md.

99

Doksandokuz

3

Uğur IŞKIN

Mühendis

Devlet Opera ve Bal.Gn.Md.

99

Doksandokuz

4

Arif ASLANTAŞ

Şoför

Ankara DOB

97

Doksanyedi

5